Krew, która nas dzieli

Kto by przypuszczał, że w Windermore mieszkają wampiry? Na pewno nie Dakota.

Zbliżały się egzaminy końcowe, a ona postawiła sobie jeden cel: dostać się na studia medyczne. I nawet jeśli nie wszystko szło zgodnie z planem, a po śmierci jej taty życie wywróciło się do góry nogami, nie zamierzała rezygnować z marzeń. Dlatego kiedy kolega z klasy prosi ją o korepetycje, Dakota zgadza się niemal bez wahania – w końcu to dobra okazja, żeby powtórzyć cały materiał, a Henry, powiedzmy to wprost, jest dość intrygujący. Plan byłby niemal idealny, gdyby nie to, że spokojne życie miasteczka przerywa tajemnicza śmierć jednego z nauczycieli, a Dakota z Henrym mimowolnie są w centrum wszystkich wydarzeń…

Wkrótce okaże się, że Windermore kryje wiele tajemnic, a sekrety, jakie poznali, nieodwracalnie zamkną Henry’emu i Dakocie drogę powrotu do normalnego życia.

Czy w obliczu niebezpieczeństw będą gotowi poświęcić wszystko dla siebie nawzajem?

Truskawkowy Blond

Prawdziwe uczucie pozwala przekroczyć każdą granicę… 

Juwon, jak większość koreańskich idoli, ma absolutny zakaz randkowania. Do bycia gwiazdą przygotowywał się od czternastego roku życia – godziny wycieńczających treningów, żadnych wypadów ze znajomymi czy imprez. 

Gabriel, znany pod pseudonimem Yung Gogh, to mieszkający w Stanach osiemnastoletni raper, który większość życia spędził w Polsce. Dawno przestał wierzyć w miłość. Interesują go tylko przelotne znajomości, używki i wszystko, dzięki czemu może na chwilę zapomnieć o bolesnej przeszłości. 

Przypadkowe spotkanie i jeden wieczór w Los Angeles wystarczyły, by się w sobie zakochali. Jednak wejście w tak szaloną relację oznacza dla Juwona ryzyko utraty wszystkiego, na co ciężko pracował od lat. Gabriel z kolei musi zdecydować, czy chce otworzyć serce, które zdążyło zamknąć się na jakiekolwiek ciepło.

"Człowiek dla pasji jest w stanie poświęcić wiele, ale czy powinien wszystko? Zabawna i pochłaniająca historia o pogoni za marzeniami, raniącej przeszłości i łączeniu dwóch różnych światów. Świetnie się przy niej bawiłam!"
Julianna włodarczyk
@julkawksiazkach
"Edyta Prusinowska doskonale wie, jak chwycić mnie za serce. Czy jak Juwon próbujesz zadowolić wszystkich dookoła? Jesli tak, to Truskawkowy blond chwyci za serce również ciebie!"
Emilia Cywińska
@ilesT_tropard
"To historia wyścigu po miłość i marzenia, która pokazuje, jak ważne jest kochać i być kochanym. Ta książka zawładnęła moim sercem tak bardzo, że po jej przeczytaniu zapragnęłam wrócić do pierwszej strony i przeżyć całą historię od nowa."
gosia kocińska
@_.niewazna._

Opowiem o tobie Gwiazdom

Astrid po śmierci siostry marzy o jednym – by opuścić rodzinne miasto. Po skończeniu liceum wraz z przyjacielem postanawia wprowadzić w życie swój plan: zostawić za sobą wszystkie dotychczasowe doświadczenia i wyruszyć w podróż. Zapraszają też nowo poznanego kolegę, dzięki któremu coś, co było marzeniem, może stać się rzeczywistością. Czas, który razem spędzą, zbliży ich na tyle, że doprowadzi do rozkwitu kiełkujących uczuć…

"Czytałam tę książkę na zasadzie "jeszcze jeden rozdział", ni mogłam się od niej oderwać. Bardzo polubiłam Astrid i Plutona. Są tacy cudowni! Czułam opisywane przez autorkę emocje bohaterów – czasami tak mocno, że zapominałam, że czytam."
julia wydra
@sunny.chapter
" Wiecie co? Ta książka rozsadziła mnie na kawałki. Jest cudowna, wspaniała i prawdziwa. choć wielkim błędem było pójście na spacer, mając ją w słuchawkach. Sąsiedzi krzywo na mnie patrzyli, gdy rycząc jak bóbr, wracałam do domu."
Jagoda bajsert
@booknixi
"Coż to za książka! Pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to to, że jest piękna. Urokliwa historia o miłości, przyjaźni i przeciwnościach losu, z którymi zmagają się główni bohaterowie. Życie nie zawsze jest kolorowe i ta książka właśnie to pokazuje."
Natalia spychaj
Elephant @nitlixx_book

Edyta Prusinowska

Kontakt

Współprace reklamowe: contact@madeit.management 

Książki: eniiablog@gmail.com

Media społecznościowe