Książki

literatura młodzieżowa

Sale

Truskawkowy Blond

Prawdziwe uczucie pozwala przekroczyć każdą granicę… 

Juwon, jak większość koreańskich idoli, ma absolutny zakaz randkowania. Do bycia gwiazdą przygotowywał się od czternastego roku życia – godziny wycieńczających treningów, żadnych wypadów ze znajomymi czy imprez. Poświęcenia się opłaciły, bo już po dwóch latach podpisał umowę z wytwórnią muzyczną i zadebiutował na scenach najważniejszych festiwali. 

Gabriel, znany pod pseudonimem Yung Gogh, to mieszkający w Stanach osiemnastoletni raper, który większość życia spędził w Polsce. Dawno przestał wierzyć w miłość. Interesują go tylko przelotne znajomości, używki i wszystko, dzięki czemu może na chwilę zapomnieć o bolesnej przeszłości. 

Przypadkowe spotkanie i jeden wieczór w Los Angeles wystarczyły, by się w sobie zakochali. Jednak wejście w tak szaloną relację oznacza dla Juwona ryzyko utraty wszystkiego, na co ciężko pracował od lat. Gabriel z kolei musi zdecydować, czy chce otworzyć serce, które zdążyło zamknąć się na jakiekolwiek ciepło.

"Człowiek dla pasji jest w stanie poświęcić wiele, ale czy powinien wszystko? Zabawna i pochłaniająca historia o pogoni za marzeniami, raniącej przeszłości i łączeniu dwóch różnych światów. Świetnie się przy niej bawiłam!"
Julianna włodarczyk
@julkawksiazkach
"Edyta Prusinowska doskonale wie, jak chwycić mnie za serce. Czy jak Juwon próbujesz zadowolić wszystkich dookoła? Jesli tak, to Truskawkowy blond chwyci za serce również ciebie!"
Emilia Cywińska
@ilesT_tropard
"To historia wyścigu po miłość i marzenia, która pokazuje, jak ważne jest kochać i być kochanym. Ta książka zawładnęła moim sercem tak bardzo, że po jej przeczytaniu zapragnęłam wrócić do pierwszej strony i przeżyć całą historię od nowa."
gosia kocińska
@_.niewazna._

Opowiem o tobie Gwiazdom

Astrid po śmierci siostry marzy o jednym – by opuścić rodzinne miasto. Po skończeniu liceum wraz z przyjacielem postanawia wprowadzić w życie swój plan: zostawić za sobą wszystkie dotychczasowe doświadczenia i wyruszyć w podróż. Zapraszają też nowo poznanego kolegę, dzięki któremu coś, co było marzeniem, może stać się rzeczywistością. Czas, który razem spędzą, zbliży ich na tyle, że doprowadzi do rozkwitu kiełkujących uczuć…

„Opowiem o tobie gwiazdom” to opowieść o determinacji młodych ludzi, którzy mimo wielu przeciwności losu i przykrych doświadczeń życiowych dążą do odnalezienia szczęścia. Czy chcesz do nich dołączyć? Edyta Prusinowska to blogerka zajmująca się modą, urodą i stylem życia. W internecie jest znana pod pseudonimem Eniiablog. Jej blog śledzą rzesze fanów, a kanał na YouTubie subskrybują tysiące użytkowników. Uwielbia herbatę jaśminową, która pozwala jej się zrelaksować. Pisze opowiadania od najmłodszych lat, a jej debiutancka powieść „Opowiem o tobie gwiazdom” wkrótce po premierze trafiła na listy bestsellerów.

"Czytałam tę książkę na zasadzie "jeszcze jeden rozdział", ni mogłam się od niej oderwać. Bardzo polubiłam Astrid i Plutona. Są tacy cudowni! Czułam opisywane przez autorkę emocje bohaterów – czasami tak mocno, że zapominałam, że czytam."
julia wydra
@sunny.chapter
" Wiecie co? Ta książka rozsadziła mnie na kawałki. Jest cudowna, wspaniała i prawdziwa. choć wielkim błędem było pójście na spacer, mając ją w słuchawkach. Sąsiedzi krzywo na mnie patrzyli, gdy rycząc jak bóbr, wracałam do domu."
Jagoda bajsert
@booknixi
"Coż to za książka! Pierwsze, co przychodzi mi na myśl, to to, że jest piękna. Urokliwa historia o miłości, przyjaźni i przeciwnościach losu, z którymi zmagają się główni bohaterowie. Życie nie zawsze jest kolorowe i ta książka właśnie to pokazuje."
Natalia spychaj
Elephant @nitlixx_book

Edyta Prusinowska

Kontakt

Współprace reklamowe: contact@madeit.management 

Książki: eniiablog@gmail.com

Media społecznościowe